KORAK PO KORAK...

Rukometašice Naise nastavile su pobednički niz i pobedom protiv ekipe Voždovca, na gostujućem parketu, sa 36-27 (19-12) približile sa startnom mestu broj 1 u plej ofu.

Nišlijke su od prvog sudijskog zvižduka zaigrale motivisano i punom snagom i ovoga puta nisu dozvolile rukometašicama Voždovca ni da razmišljaju o eventualnom iznenađenju.

-Sve linije tima su funkcionisale. Moćno smo odigrali u fazi odbrane, bili brzi u kontranapadima. Ćaka i Zija odlične, bekovi, pivoti sve je bio na visokom nivou. Imali smo i čak 8 odbranjenih sedmeraca. Voždovac je bio egal samo u početnim minutima susreta. Zadovoljan sam celokupnim izdanje ekipe-kratko raportira Svetislav Jovanović, šef Stručnog štaba Naise.

Na golu se istakla Stranjanac, u efikasnosti Tamara Žarković sa 8 i Anastazija Đoković sa 6 golova, dok je za igračicu utakmice proglašena Andrijana Tatar.

U narednom kolu, već u subotu 31.03.2018.godine u 20.30 sati, Naisa dočekuje ekipu Bora,. Utakmica se igra  u sali OŠ „Dušan Radović“, a ulaz je slobodan.

Beograd, hala „Šumice“. Gledalaca: 150. Sudije: B.Blagojević, B.Đokić, Sedmerci: Voždovac 14 (6), Naisa 4 (2). Isključenja: Voždovac 6 minuta, Naisa 6 minuta.

ŽRK VOŽDOVAC 1955: Vasić, Radulović 2, Ranđelović 2, Mančić 1, Dragosavljević 4, Petronijević 2, Petrović 8, Mitrić 1, Božinović 3, Zafirović 4, Marković, Stajković, Vasić, Mitrović.

ŽRK NAISA: Stranjanac, Đoković 6, Žarković 8, Radović 2, Simić 2, Karalić, Milojević 4, Filipović 3, Miličić 4, Stefanović, Tanasković 2, Petković, Stamenković, Ivanović, Karić, Tatar 5.