naisa

NAISA JOŠ JEDNOM BOLJA OD BEKAMENTA!

Rukometašice Naise opravdale su ulogu favorita i još jednom, u kratkom vremenskom periodu slavile protiv ekipe Bekamenta, 30-26 (17-12).

Već u 7.minutu Naisa je vodila sa 6-2 i kao da je pitanje protivnika već tada bilo rešeno. Do odmora, Naisa je dodatno uvećala prednost, 17-12.

U redovima Naise prednjačile su po efikasnosti Olivera Nikolić, Jelena Stojanović i Jelena Knežević.

Kako su zatvorile prvo, tako su otvorile drugo poluvreme i gošćama iz Aranđelovca nisu dale nikakvu šansu da se vrate u meč.

Odlična je na golu bila i Katarina Ivanović koja je proglašena i za igračicu utakmice.

U samom finišu Bekament je sa 3 gola uspeo samo da ublaži poraz pa je utakmica završena pobedom Naise 30-26.

Olivera Nikolić postigla je 8 , Jelena Stojanović 7, a Jelena Knežević 6 golova.   Kod gošći najefikasnija je bila Ljubica Ivković koja se 9 puta upisala u strelce.

Ovom pobedom Naisa se učvrstila na 5.mestu Super lige Srbije.

Niš, hala „Čair“, Gledalaca 150. Sudije: Vojislav Crnjanski, Nikodin Bubanja (Bačka Palanka). Sedmerci: Naisa 4 (4), Bekament 6 (5). Isključenja: Naisa 10 minuta, Bekament 8 minuta.

ŽRK NAISA: Nedeljković, Ivanović, M.Nedeljković, Konatar 2, Milošević 1, Čočaj 3, Đorđević Zdravković 1, A.Ranđelović, P.Ranđelović, J.Stojanović 7, Nikolić 8, Grujić 1, Bukurić, B.Stojanović 1, Knežević 6.

ŽRK BEKAMENT: Cvetković, Kostić, Mikić 2, Radojičić, Petrović 3, Malenović 1, Mirković 1, Armuš, Ivković 9, Simić 4, Agatunović, Đ.Radojičić 6, Rajović, Dragović.

Ovaj sajt koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posetilaca. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja kolačića i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.