KRILO DALO „KRILA“ NAISI!!!

Mlađana Branka Stojanović postigla je 8 golova u pobedi Naise nad Vojvodinom od 29-24 (15-9).

Po rečima Slavka Krnjajca, upravo je razigravanje mladih igračica glavna poenta superligaša iz Niša u plej autu.

U narednim utakmicama šansu će dobiti i ostale rukometašice koje su priključene prvom timu.

U večerašnjoj utakmici, najviše simpatija je pobralo vihorno desno krilo, koje iz utakmice u utakmicu podseća da  je Naisa na ovim pozicijama uvek imala vrhunske rukometašice...Nekada Nataša Žunković, kasnije Marija Filipović su samo neki od svetlih primera.

Naravno, pobedi nad ekipom Vojvodine doprinele su i ostale rukometašice. U prvom redu Linea Čočaj koja se takođe 8 puta upisala u listu strelaca, kao i Olivera Nikolić sa 5 golova. Više nego solidne bile su i ostale rukometašice jer pobeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

U narednom kolu, za 3 nedelje, Naisa dočekuje ekipu Bekamenta.

Niš, hala „Čair“. Gledalaca 200. Sudije: Vanja Antič, Jelena Jakovljević (Beograd). Isključenja: Naisa 16 minuta, Vojvodina 12 minuta. Sedmerci: Naisa  4 (3), Vojvodina  9 (9).

ŽRK NAISA: A. Nedeljković, Ivanović, M. Nedeljković, Konatar, Milošević 2, Čočaj 8, Đorđević Zdravković, A. Ranđelović, P. Ranđelović, J. Stojanović 1, Nikolić 5, Grujić 2, Bukurić, B.Stojanovič 8, Knežević 3.

ŽRK VOJVODINA: Guteša, Šarančić, Bulatović, Ćetković 12, Mijailović, Golušin 2, Čabarkapa, Gramatova, Todorovski 2, Čubrilo 4, Sivčev 1, Novosel 2, Bahun, Drinić 1.