NAISA PORAŽENA U JAGODINI!

Rukometašice Naise glatko su poražene u 14.kolu Super lige Srbije od ekipe Jagodine sa 24-14 (13-9).

Utisak je da je Naisa u utakmicu ušla sa previše respekta, što je domaća ekipa znalački iskoristila i već za 10-ak minuta napravila pristojnu prednost, 5-1.

Naisa jednostavno nije imala svoj dan, tako da nije uspela da ozbiljnije ugrozi prednost Jagodine. Na poluvremenu je tim iz Niša zaostajao upravo ta četiri gola, ali u drugom delu domaćin je vrlo brzo otklonio sve dileme oko pobednika.

Bodovi su ostali u Jagodini uz ubedljivu pobedu domaćina, 24-14.

U ekipi Naise standardno dobru partiju pružila je Linea Čočaj koja je postigla 5 golova.

Naisa je i nakon ovog poraza, prvog u nastavku šampionata, na 4.mestu koje vodi u plej of. Pravi rasplet tek predstoji.

Do kraja osnovnog dela prvenstva ostala su još 4 kola,  a Naisa u narednom, 15.kolu gostuje ekipi Medicinara koji je i najbliži pratilac u trci za plej of.

Utakmica u Šapcu igra se 16.februara u 19,00 sati.