Pobeda na startu Superlige: Kikinda-Naisa 17:24

Najavljivale su da će opravdati visoka očekivanja, to su i ispunile! Rukometašice Naise ubedljivom pobedom u Kikindu započele su sezonu u Superligi-24:17 (10:6).

Nakon početnog balansa (5:5 bilo je u 18. minutu), Nišlijke u dodale gas, uz po dva gola Tamare Žarković i Kaće Tanasković načinile seriju 4:0 i na poluvreme otišle sa lepom prednošću. Stečenu prednost su umešno čuvale, a u finišu je učinile i dvocifrenom (22:12 u 50. minutu). Tamara Žarković postigla je 6, Anastazija Đoković i Katarina Tanasković po 5 golova. Kod domaćina, Ivana Mitrović bila je najefikasnija sa 8 pogodaka.

Naredni meč Naisa igra 4. oktobra kod kuće protiv Bekamenta.